İngilizce

To cut the first year of what I call this game short, and completely ignoring for a moment the fact I couldn’t get over how attracted I was to this Woman and the ways in which I could always sense her at Destination X’, I didn’t really think too much else in to it.

Days would come and go. One time early on, I’d been sat in my car in the car park outside the supermarket. “Look to your right, look now!” I thought to myself – 0 cars down there she was. Sat in her car, where she turned to her left before I darted my face forward again. Crap, crap, it’s her I thought to myself. Play it cool, pretend you weren’t checking her out.

I’m in a stable relationship though , I’ve never cheated, I generally keep myself to myself, I trust myself to not get carried away by the fact she appears to me like a goddess. So what, I’ll get over her and get on with my life at some point won’t I? WRONG!

So what about ‘Synchronicities’. Isn’t that in your Twin Flame story. These initially came at the beginning, but the timing of certain events probably tipped this for me to confirm beyond doubt that what is happening “IS REAL”. You see, it appears she lives only a few doors down to where one of my relatives spent their child hood growing up.

Türkçe

Bu oyun dediğim şeyin ilk yılını kısaltmak ve bir an için bu kadına ne kadar ilgi duyduğumu ve onu Hedef X'te her zaman nasıl hissedebileceğimi Tam olarak görmezden gelmek için, gerçekten fazla düşünmemiştim.

Günler gelirdi ve giderdi. Bir zamanlar, süpermarket dışındaki otoparka arabamda oturmuştum. “Sağa bak, şimdi bak!” Kendi kendime düşündüm - orada 0 araba vardı. Arabamda oturdum, yüzümü tekrar ileri atmadan önce sola döndü. Lanet olsun, lanet olsun, kendi kendime düşündüm. Havalı oyna, onu kontrol etmiyormuşsun gibi davran.

Yine de istikrarlı bir ilişkim var, asla aldatmadım, genellikle kendime saklıyorum, bana bir tanrıça gibi göründüğü gerçeğinden uzaklaşmama güveniyorum. Ne yani, onu aşacağım ve hayatımı bir noktada sürdüreceğim, değil mi? YANLIŞ!

Peki ya 'Eşzamanlılıklar'. İkiz Alev hikayenizde değil. Bunlar başlangıçta başlangıçta geldi, ancak bazı olayların zamanlaması muhtemelen benim için olanın “OLDUĞUN” OLDUĞUNU teyit etmem için büyük olasılıkla bahşetti. Görüyorsunuz, akrabalarımdan birinin çocuk kaputunu büyüdüğü yere sadece birkaç kapı yaşıyor gibi görünüyor.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe

İçindekiler

Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle