İngilizce

The divisions of Allegion PLC in Turkey are sales, marketing, customer care, manufacturing and finance departments which deals with 00 global brands including İTO Kilit. The organization is ruled by the coordination of manufacturing leader, finance leader and sales leader who leads all other divisions. All leaders are reporting directly to the HQ to relevant matrix VP in Belgium.
Leading the sales organization, creating and leading marketing strategies, generating and managing dealer and distribution channels and leading customer care, influencing production planning and new product development for Turkey, Turkish Republics, Iraq, Egypt and Libya.

Türkçe

Allegion PLC'nin Türkiye'deki bölümleri, İTO Kilit dahil olmak üzere 00 global markayla ilgilenen satış, pazarlama, müşteri hizmetleri, üretim ve finans bölümleridir. Organizasyon, tüm diğer bölümleri yöneten imalat lideri, finans lideri ve satış liderinin koordinasyonu ile yönetilir. Tüm liderler, doğrudan ilgili merkeze Belçika'daki ilgili matris başkan yardımcısına rapor veriyorlar.
Satış organizasyonuna liderlik etmek, pazarlama stratejileri oluşturmak ve yönetmek, bayi ve dağıtım kanalları oluşturmak ve yönetmek ve müşteri hizmetlerini yönetmek, Türkiye, Türkiye Cumhuriyetleri, Irak, Mısır ve Libya için üretim planlamasını ve yeni ürün geliştirmeyi etkilemek.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe
Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle