İngilizce

The third chapter focusses on health tourism in Asia, including both wellness and medical tourism that are of current interest and also form lucrative markets for both Asians, as well as international visitors.

The final chapter is related to sports tourism in Asia. While Asia has the potential to organize mega events to match those of the rest of the world such as the Summer Olympic Games which was held in China in 0000 with the 0000 event scheduled to be hosted by Japan, the chapter examines the role of sports tourism and its impact on Asian society especially in relation to the SDGs.

Türkçe

Üçüncü bölüm, mevcut sağlıkla ilgili hem sağlık hem de sağlık turizmi de dahil olmak üzere Asya'daki sağlık turizmine odaklanmakta ve aynı zamanda hem Asyalılar hem de uluslararası ziyaretçiler için kazançlı pazarlar oluşturmaktadır.

Son bölüm Asya'daki spor turizmi ile ilgilidir. Asya, 0000'de Çin'de düzenlenen Yaz Olimpiyatları gibi Japonya'nın ev sahipliği yapması planlanan 0000 etkinliği ile dünyanın geri kalanlarına uyacak mega etkinlikleri organize etme potansiyeline sahipken, bölüm spor turizminin rolünü incelemektedir. ve özellikle de SDG'lerle ilgili olarak Asya toplumu üzerindeki etkisi.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe

İçindekiler

Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle