İngilizce

The third step of digital transformation exists when the sense of urgency to digitize in general and modernize the customer experience accelerates. Early adopters and change agents that realized early the need of digital transformation become united to show why
-00-
businesses need collaboration and experimentation as a group. A digitally supportive culture is now emerging.
Change agents lead each area and also collaborate with others to form cross-functional teams breaking down silos. Workforces need to learn from other colleagues for the purpose of responding quickly and consistently to changes in the market and within their own organization.

Türkçe

Dijital dönüşümün üçüncü adımı, genel olarak dijitalleşmeye ve müşteri deneyimini modernize etmeye yönelik aciliyet duygusu hızlandığında ortaya çıkmaktadır. Dijital dönüştürmenin gerekliliğini erken fark eden erken evlat edinenler ve değişim ajanları, neden
-00-
işletmelerin bir grup olarak işbirliği ve deneyime ihtiyaç duyduklarını göstermek için birleşti . Dijital olarak destekleyici bir kültür şimdi ortaya çıkıyor.
Değişim ajanları her bölgeye liderlik eder ve ayrıca siloları parçalayan çapraz işlevli ekipler oluşturmak için başkalarıyla işbirliği yapar. İşgücülerin, piyasadaki ve kendi organizasyonlarındaki değişimlere hızlı ve tutarlı bir şekilde karşılık vermek amacıyla diğer meslektaşlardan öğrenmeleri gerekir.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe

İçindekiler

Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle