İngilizce

Promote Fatal Grips on your social media pages (such as Twitter, YouTube, Twitch, Website, etc). Please encourage your viewers and fans to use your discount code and make a purchase as often as possible. This will lead to more sales, more money, more free merchandise and rank up to the gold level sponsorship.

- Post a Fatal Grips promotional banner on your social media pages, include your customized discount code and link it to our website so you can earn more cash and level up.

- Give the occasional shout out and help spread the work by telling family and friends about Fatal Grips.

Türkçe

Sosyal medya sayfalarınızda (Twitter, YouTube, Twitch, Web Sitesi, vb.) Ölümcül Tutuşları tanıtın. Lütfen izleyicilerinizi ve hayranlarınızı indirim kodunuzu kullanmaları ve mümkün olduğunca sık alım yapmanız için teşvik edin. Bu, daha fazla satışa, daha fazla paraya, daha fazla ücretsiz ürüne ve Altın seviye sponsorluğuna yükselmesine neden olacaktır.

- Sosyal medya sayfalarınızda bir Ölümcül Kavrama tanıtım afişi yayınlayın, özelleştirilmiş indirim kodunuzu ekleyin ve web sitemize bağlayın, böylece daha fazla para kazanıp seviye kazanabilirsiniz.

- Ara sıra bağırmaları dağıtın ve aileye ve arkadaşlarınıza Ölümcül Tutuşlar hakkında bilgi vererek çalışmaların yayılmasına yardımcı olun.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe
Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle