İngilizce

Aesthetic treatment then have a straight hair. Hair loss very well. This treatment should be applied with a smooth, smooth slippery feel. ViTamins, vitamins dry hair, split ends, shiny hair, thick hair, long hair, all hair.

When used regularly. Helps to straighten naturally. Not elastic, not chemically controlled just in the cream. Contains concentrated keratin. Helps reduce wrinkles of the hair, do not more care.

Fermentation time depends on hair condition. From 0-00 minutes 0-0 times a week Or use with steam, used to replace the cream.

Hair Treatment :
A 00-hour straight wheel.

Türkçe

Estetik tedavi sonra düz bir saç var. Saç dökülmesi çok iyi. Bu tedavi pürüzsüz, pürüzsüz bir kayganlık hissi ile uygulanmalıdır. ViTaminler, vitaminler kuru saça, ayrık uçlara, parlak saça, kalın saça, uzun saça, tüm saça.

Düzenli kullanıldığında. Doğal olarak düzelmeye yardımcı olur. Elastik değildir, sadece kremayla kimyasal olarak kontrol edilmez. Konsantre keratin içerir. Saç kırışıklıklarını azaltmaya yardımcı olur, daha fazla bakım yapmayın.

Fermantasyon süresi saçın durumuna bağlıdır. 0-00 dakika arasında, haftada 0-0 kez veya kremayı değiştirmek için kullanılan buharla kullanın.

Saç Tedavisi:
00 saatlik düz bir tekerlek.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe

İçindekiler

Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle