İngilizce

Dear Hocine BENAOUNE,

We have been pleased as İDA for Lifts Industry and Commerce Limited Company (Malatya/ Turkey) to meet you and get your business communication information.
We take the pride to introduce ourselves as a leading manufacturer, trader and exporter of lifts in the middle east. We here would like to express our hope for a business cooperation with you!
We would like to ask you to visit our website and have a look at our products in the enclosed links below.
Please do not hesitate to contact us via e-mail, mobile or whatsapp in English, Arabic or Turkish languages for any information, inquiries or quote requests, and we are sure that we are going to be at your best!
Accept our sincere greetings!

Türkçe

Değerli Hocine BENAOUNE,

Sizi karşılamak ve iş haberleşme bilgi almak için Asansörler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Malatya / Türkiye) için İDA olarak memnun olmuştur.
Biz Ortadoğu'da lider bir üretici, tüccar ve asansörler ihracatçısı olarak kendimizi tanıtmak için gurur. Burada sizinle bir ticari işbirliği için umut ifade etmek istiyorum!
Biz web sitemizi ziyaret edin ve aşağıda ekte bağlantıları ürünlerimize de bakabilirsiniz rica ediyorum.
Bilgi, soruşturma veya teklif istekleri herhangi e-posta, mobil veya whatsapp İngilizce, Arapça veya Türkçe dillerinde aracılığıyla bizimle irtibata geçin ve biz sizin en iyi olacak eminiz etmeyin!
İçten selamlarını kabul!

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe
Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle