İngilizce

Lottery Changes - bonus for players
Recently, we've informed you about the Lottery Changes and bonus for the collected Bronze and Silver Puzzle Pieces. Here's the BIG news: in the next 72 hours (starting from July 11th) we will provide you with a bonus of 125M Chips and/or 500M Chips for each Bronze and Silver Puzzle Piece respectively. Keep in mind that bonus will be awarded to the players that have installed the game prior to July 8th (UTC).

What’s even more awesome is that you’re keeping all collected Tickets and Puzzle Pieces. So you will have a great start to gather more Chips in the new and improved Lottery!

What about the gold Puzzle Pieces? The answer is simple we've INCREASED value to 7B on promotion days! So stack up those tickets and wait for a Lottery Bonanza to cash them out!

Türkçe

Piyango Değişiklikler - oyuncular için ikramiye
Son zamanlarda, toplanan Bronz ve Gümüş Bulmaca Pieces için Piyango Değişiklikler ve ikramiye hakkında bilgi sahibi oldum. İşte BÜYÜK haber: Önümüzdeki 72 saat içinde sırasıyla 125M Chips ve / veya her Bronz için 500M Chips ve Gümüş Bulmaca Piece bonus sağlayacaktır (11 Temmuz başlayarak). Bonus önce 8 Temmuz (UTC) oyunu kurduktan oyunculara verilecektir unutmayın.

Daha da müthiş tüm toplanan Bilet tutmak ve adet Bulmaca olmamız. Yani yeni ve geliştirilmiş Piyango daha Chips toplamak için harika bir başlangıç olacak!

Ne Altın Puzzle adet haber? Cevap basit biz promosyon günlerde 7B değer ARTIRDI ettik! Yani bu biletleri biriktirecek ve onları nakit için bir Piyango Bonanza bekleyin!

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe
Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle