İngilizce

E45 Cream is a trusted formula suitable for the whole family, including adults, children, babies and the elderly.

People have different skin types and the needs of ageing skin change over time, but E45 Cream is suitable for even dry sensitive skin.

E45 Cream is clinically proven to help improve skin health by treating and soothing rough, chapped and dry skin.

The effective, non-greasy emollient is quickly and easily absorbed by the skin. E45 Cream works by replacing lost moisture and forming a protective barrier, leaving your skin feeling soft and comfortable again.

No one knows special skincare needs like the skin care experts at E45. They have been developing good skin care products for 60 years.

You can feel confident about your dry skin with E45.

Türkçe

E45 Krem yetişkinler, çocuklar, bebekler ve yaşlılar da dahil olmak üzere bütün aile için uygun bir güvenilir formüldür.

İnsanlar farklı cilt tipleri ve zamanla cilt değişikliği yaşlanma ihtiyaçlarını var, ama E45 Krem bile kuru hassas ciltler için uygundur.

E45 Krem klinik tedavi ve kaba çatlak ve kuru cildi yatıştırıcı tarafından cilt sağlığını iyileştirmeye yardımcı olarak kanıtlanmıştır.

Etkili, toksit-yağlı yumuşatıcı hızlı ve kolay bir deri tarafından iyice emilir. E45 Krem Kayıp nemi değiştirilmesi ve koruyucu bir bariyer oluşturarak, yine yumuşak ve rahat bir duygu cildinizi bırakarak çalışır.

Hiç kimse E45 sunulan cilt bakımı uzmanları gibi özel cilt bakım ihtiyaçlarını bilir. Onlar 60 yıldır iyi cilt bakım ürünleri geliştiriyoruz.

Sen E45 ile kuru cilt hakkında güvenebilirsiniz.

Çevirmek istediğiniz metni girin: (5000 karakter kaldı)

İngilizce
Türkçe
Profesyonel çeviri:
Kullanım SözleşmesiSitene Ekle